Talentų pritraukimas (Sourcing) / Nuolatinio aprūpinimo personalu ir "Start-Up" projektai

Orientuodamiesi į ilgalaikę partnerystę ir puikiai išmanydami mūsų klientų veiklos specifiką bei poreikius, galime užtikrinti sistemingą aprūpinimą personalu, padedame nuolat  „jausti rinkos pulsą“, identifikuoti ir pritraukti geriausius savo srities specialistus, talentus (angl. „Sourcing“), kurie rinkoje nėra aktyvūs. Talentų paieška ir pritraukimas – puikus būdas sustiprinti įmonės pozicijas rinkoje. Nuolat ir sistemingai vykdydami projektus, nuosekliai stebėdami rinką ir pasitelkdami specifinius metodus, galime atrasti ir identifikuoti Jums aktualius specialistus / talentus, kurie papildytų ir sustiprintų Jūsų komandas, praplėstų pasirinkimo galimybes, prisidėtų prie ilgalaikės įmonės sėkmės.

Teikdami kompleksinius personalo paieškos, atrankos, kompetencijų vertinimo ir mokymų sprendimus, įmonėms padedame atrasti naujus komandos narius, taip pat ir tikslingai formuoti naujas komandas, prisidėdami prie naujai besikuriančių  „Start-Up“ projektų, investicinių, verslo plėtros projektų ir nuoseklaus įmonių augimo. 

Turite poreikį Jūsų komandas papildyti pačiais geriausiais, talentingiausiais savo srities specialistais bei vadovais ar reikalinga ekspertinė nuomonė - tiesiog skambinkite, rašykite - mes visada Jūsų paslaugoms!

Palmira Sirusienė
Vadovaujanti partnerė
palmira@personalogrupe.lt
mob. +370 687 36287

Kristina Rokaitė - Podvorotnikovienė
Partnerė - vyriausioji konsultantė
kristina@personalogrupe.lt
mob. +370 698 25711

Asta Tatariūnienė
Projektų vadovė
asta@personalogrupe.lt
mob. 
+370 615 23202

Rasa Geštautė
Projektų vadovė
rasa@personalogrupe.lt
mob. 
+370 662 26455