Apie mus

Mūsų patirtis - žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 25 metai. Sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 4000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausiojo lygio ir viduriniosios grandies vadovų, rinkos lyderių ir talentų, viduriniosios grandies personalo ar net rinkoje trūkstamų savo srities specialistų. Mūsų mokymuose dalyvavo daugiau nei 5900 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis personalo atrankos, asmenybės ir kompetencijų vertinimo, motyvavimo, karjeros planavimo, atlygio vertinimo ir kitais darbo rinkos klausimais.

Mūsų patirtimi, profesionalumu pasitiki bei mūsų paslaugas, orientuotas į geriausią rezultatą, pasirenka ne tik Lietuvos, bet iš užsienio kompanijos, vykdančios savo veiklą pardavimų, rinkodaros, pramonės, gamybos, organizavimo / valdymo, finansų, administravimo ir kt. srityse. Plačiau

Mūsų bendradarbiavimas su klientais ir partneriais, paremtas tarpusavio pagarba, pasitikėjimu ir bendro tikslo siekimu, padeda mums pasiekti geriausių rezultatų.

 „Stipriausi Lietuvoje“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, pagrindžiantis aukštą įmonės kredito reitingą. Šiuo sertifikatu pažymima, kad noriu personalo sprendimų grupė padeda kurti geresnę Lietuvos ekonomikos ateitį nuo 2017 m.

"Verslo žinių" projekte buvome pripažinti viena iš sparčiausiai augančių konsultacinių įmonių nuo 2017 m.

 

"Verslo žinių" projekte buvome pripažinti viena iš sparčiausiai augančių konsultacinių įmonių 2008 metais.

 

Mūsų partneriai:

Strategum