Mus rekomenduoja

Mūsų klientai

AB "YIT Kausta", AB "Lifosa", UAB "Future Electronics", UAB "Husqvarna Lietuva", UAB "Roche Lietuva", 
Ansell Protective Solutions Lithuania UAB, LESAFFRE POLSKA S.A., UAB "Helisota", UAB "CIE LT Forge", 
UAB "Kraft Foods Lietuva", ThyssenKrupp Energostal S.A., UAB "Laragis", UAB "Serfas", UAB "Hidrobalt", 
UAB "Valentis Capital", Ranbaxy Laboratory Limited atstovybė, UAB "Paina ir Ko", Small Nordic UAB,
Sponsor Insight UAB, UAB "Idavang", UAB "Filter", UAB "Ryterna", UAB "Makveža", UAB "Novameta",
ITAB Novena, ŽŪKB "Krekenavos mėsa", Pienas LT ŽŪK, UAB "Agrokonsultos grupė", UAB "Fima", Bonduelle Polska S.A, AB "Orlen Lietuva", UAB "Aerosol Baltija", UAB "Danplastas", DuPont™, UAB "Narbutas", UAB "Lemora", UAB "Corpus Medica", UAB "Enerstena", UAB "Belam LT", UAB "Esemda", UAB "FPI Baltic", UAB "Lewben Financial services center", UAB "Mitnija", UAB "Pardavimo automatai". UAB "Transekspedicija", UAB "Autotrade" ir kt.


Klientai apie mūsų partnerystę:

“Ačiū už turiningą darbą parenkant mūsų bendrovei reikalingą specialistą. Tikimės, kad atrinktas darbuotojas sėkmingai dirbs finansų direktoriumi ir puikiai susitvarkys su keliamais uždaviniais naujose pareigose. Tikimės ir ateityje, atsiradus poreikiui kvalifikuotų specialistų paieškai, bendradarbiausime su Jūsų firma, kuri labai kvalifikuotai ir kruopščiai atliko savo darbą, atsižvelgdama į mūsų pageidavimus ir norus.”
 

  AB "Lifosa"
  Generalinis direktorius                                                     
  Jonas Dastikas

"Mūsų bendrovė su “Noriu personalo sprendimų grupė” įmone bendradarbiauja jau daugelį metų. Dalyvavome visoje eilėje rengtų mokymų patys, bei prašėme pagalbos apmokyti mūsų prekybos atstovus bendravimo su klientais ir pardavimų technikos tobulinimo srityse. Ypatingai pavykęs projektas buvo 2013 metais, pravestas prof. Rositos Lekavičienės. “Noriu personalo sprendimų grupė” surengė „Pardavimų technikos“ mokymų seminarų ciklą keturioms Husqvarna prekybos atstovų pardavėjų grupėms. Prof. Rositos Lekavičienės mokymai, analizuojant įvairias situacijas ir pateikiant ne tik teorinius samprotavimus, bet ir konkrečius praktinius sprendimus, sužavėjo bene kiekvieną klausytoją. O jų buvo per 50 visų seminarų metu. Šiais metais planuojame paprašyti “Noriu personalo sprendimų grupės” papildomai organizuoti mokymus savo prekybos atstovams, kurie neturėjo galimybės to padaryti pernai. Taip pat norėsime pasitobulinti klientų paieškos, santykių su klientais (CRM) srityse. Esame labai patenkinti “Noriu personalo sprendimų grupės” (UAB “Noriu darbo”) kokybišku  darbu ir ilgamečiu produktyviu bendradarbiavimu."

 

UAB „Husqvarna Lietuva“
Pardavimų vadovas Julius Grimalauskas

"Su UAB „Noriu darbo“ bendradarbiaujame nuo 1997 metų. Kodėl taip ilgai?..... Todėl, kad:

  • tai profesionali ir atsakinga komanda, puikiai išmananti savo veiklos sritį...
  • joje dirba žmonės, suprantantys operatyvaus darbo svarbą, maloniai bendraujantys ir nuoširdžiai patariantys...
  • tai patikima ir efektyviai dirbanti įmonė, kurią mes nedvejodami galime rekomenduoti kitiems....

Ačiū Jums, kad esate kartu!

UAB FILTER
Personalo vadovė Ingrida Dargenienė