Artėjančios šventės ne vieną vadovą verčia pasukti galvą, kuo pradžiuginti darbuotojus, bet tuo pačiu pasistengti, kad biudžetas šventėms nebūtų pernelyg išpūstas. Maža to, parenkant dovanas, galima stipriai prašauti pro šalį. Taigi į ką atkreipti dėmesį?

Plačiau

Darbuotojų atrankos sąvoka vis mažiau atitinka savo tikrąją prasmę - geras specialistas nelaukia, kol jį pastebės darbuotojų atrankos kompanija ar sėkminga įmonė, - pats renkasi darbdavį. Šie sutaria: Lietuvos darbo rinkoje konkurencija dėl aukštos kvalifikacijos specialistų vis didėja, o klasikinių paiškos būdų nepakanka.

Plačiau

Jaunimo nedarbo lygio mažinimas – viena Lietuvos prioritetinių krypčių. Nors universitetus baigusių bedarbių skaičius po truputį mažėja, klausimas – ko trūksta jaunimui, kad sėkmingai įsilietų į darbo rinką, išlieka. „Apple“ ir „Love“ kūrybos vadovas, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentas Rytis Juodeika ir „Noriu personalo sprendimų grupė“ direktorė Palmira Sirusienė teigė, kad šių dienų darbdaviai – tiek Lietuvoje, tiek užsienyje – itin vertina kūrybišką žinių pritaikymą ir iniciatyvumą.

Plačiau

Verslumas Vytauto Didžiojo universitete.

Plačiau

Įmonėse, kur vyrauja brandesnio amžiaus specialistų komandos, jaunimas adaptuojasi sunkiau. Todėl vadovai į atrankas turėtų pažvelgti nauju žvilgsniu, nes atnaujinti personalą anksčiau ar vėliau teks kiekvienam.

Plačiau

Jaunimo nedarbas visoje Europos Sąjungoje iškeliama kaip viena opiausių problemų, o jai spręsti skiriama milžiniškų lėšų. Tačiau vis dar nedrąsiai kalbama apie vyresnio, ypač priešpensinio, amžiaus žmonių įsidarbinimo galimybes.

Penkiasdešimties metų ribą perkopusiesiems rasti pragyvenimo šaltinį darosi vis sunkiau, o ilgėjant pensiniam amžiui ši problema aštrės.

Plačiau
| 1 | 2| Toliau >>